Mluvené slovo a komentáře

Mluvené slovo, komentáře, návody (tutoriály)

Bezesporu jednou z klíčových součástí kvalitního videa je profesionální komentář. Nabízíme natočení čtených komentářů pro prezentační videa, návody či videoreklamy. Pořídíme několik varianty k plné spokojenosti klienta. Vyberte si z naší nabídky mužských, ženských či dětských hlasů a to jak v českém, tak i anglickém jazyce.

Hlasy pro vyvolávací systémy

Vyvolávací systémy jsou stále populárnějším nástrojem, jak upozornit klienta / zákazníka na určitou událost či vyzvat osoby ke konkrétnímu úkonu. Typickým příkladem jsou např. výzvy na úřadech, v obchodech, hotelech, výdejích zboží atp. Máme zkušenosti s přípravou hlasů pro vyvolávací systémy. Připravíme střihy hlasů, aby výsledek budil přirozený dojem. Spolupracovali jsme na systému, který byl např. nasazen pro prodejce automobilů AAA auto.

Hlas pro telefonní ústřednu / firemní rozhlas

Využíváte-li pobočkovou ústřednu, hlasový automat či jiné telefonní zařízení s předtočeným mluveným slovem, rádi Vám připravíme profesionální mluvené fráze na míru. V případě potřeby doplníme i hudební znělku či hudební podkresy (smyčky) pro přidržení hovoru.

Hledáte profesionální komentář k videu nebo například pro interní firemní účely? Kontaktujte nás!