O nás

Postprodukční a nahrávací studio soundart vzniklo v roce 2006. Soustředíme se zejména na výrobu rozhlasové reklamy, radiových spotů, jinglů, kompletních zvukových obalů pro terestriální i internetové stanice. Dále se věnujeme natáčení mluveného slova, komentářů k firemním videím, prezentacím a instruktážním videím. S našimi moderátory jsme také úspěšně připravili několik hlasových balíků pro vyvolávací systémy či telefonní ústředny. V posledních letech jsme se začali zabývat také výrobou inter a jinglů pro taneční párty, koncerty a festivaly. Naše služby jsou taktéž využívány klienty z řad umělců / DJs, pro které připravujeme zvukové obaly pro jejich radiové pořady, jingly do promo setů či pro živá vystoupení.

Samostatnou kapitolou je pak postprodukce a ruchy pro audiovizuální díla (firemní video, video vizitky, animace, aftermovie apod.).
Od roku 2013 jsme navázali spolupráci s kreativním týmem creativearts, pod jehož hlavičkou produkujeme vešekré audiomateriály pro video a krátký film.

Partnerské weby