naše služby

Rozhlasová reklama a spoty

Poptáváte radiový spot? Rozhlasovou reklamu? Popište vaši představu, vyberte si hlas ve zvukovém castingu a zbytek nechte na nás! Nabízíme přípravu rozhlasového spotu v předem stanovené délce včetně původní podkladové hudby. Další možností je dodání vámi připraveného hlasu nebo dodání režie reklamy včetně scénáře. Pakli-že nemáte vlastní režii reklamy, jsme schopni vám pomoci s jeho přípravou. Nabízíme také možnost přípravy spoty expresně do 48hodin (po předchozí dohodě a pouze s dostupnými hlasy v daný termín).

Mluvené slovo (voiceover)

Natočíme pro vás mužský či ženský komentář, hlas pro reklamu, prezentaci či hlas pro vyvolávací systém, nebo ústřednu a to jak v českém, tak i v anglickém jazyce. Dodáváme pouze kvalitní materiál zbavený nežádoucích ruchů jako jsou nádechy, mlasky, kliky apod. Natočený hlas poskytneme znormalizovaný, setříhaný, rozdělený do souborů / složek a to ve zvukovém formátu dle požadavků klienta. V případě zájmu může zakázka obsahovat několik variant, ať už výslovnosti, tak i intonace.

Radiové jingly a zvukové obaly

Kompletní řešení pro terestriální i internetové rozhlasové stanice tzv. face rádia / zvukový obal. Pod touto službou si můžete představit zhotovení staniční znělky, jinglů, podkresů, ID moderátorů, znělky pořadů atp. Jsme schopni připravit jak instrumentální, tak i vokální materiál. Konkrétní nabídka závisí na požadavcích klienta. Některé z našich projektů si můžete poslechnout v sekci Portfolio. Máme mnohaleté zkušenosti s komponováním znělek a jinglů pro populární radioshow / podcasty.

Audio pro video a animace

Vhodně a vkusně nazvučíme vaše firemní video, video prezentaci, reportáž, video vizitku či aftermovie. Máme zkušenosti s velkými festivaly nejen v ČR. Poradíme vám s výběrem a střihem hudby na obraz. Video oživíme filmovými ruchy a efekty. Nazvučíme také vaše 2D / 3D animace např. loga, openery, textové animace. Pomůžeme vám s postprodukcí pořízeného materiálu jako jsou rozhovory, zdravice. U hůře pořízených záznamů potlačíme v nahrávkách šum, kliky, glitche a nežádoucí ruchy z okolí.

Intra a DJ ID

Máme dlouholetou zkušenost s výrobou DJ identifikátorů a párty inter. Vdechneme vaší párty nový život! Inspirují-li vás takové eventy jako SensationWhite, Tomorrowland, Transmission, Magnetic, Trancefusion, nechce si u nás vyrobit audio pro vaše intro vizualizace! Vybereme pro vás kvalitní "godvoice" (hluboký hlas) a připravíme pro vás kompletní párty intro či DJ ID. Díky našim DJ jinglům, identifikátorům a openerům získají vaše DJ mixy profesionální podobu.

Hudební mix, DJ sety

Jste taneční formace či jednotlivec? Připravíme Vám hudební mix na míru! Doplňte své taneční vystoupení o profesionální zvuk! Vyrábíme hudební sestřihy / mixy pro taneční formace a jednotlivce v žánru Disco-Dance / Electro / HipHop. Jste začínající DJ či profesionál, ale nemáte zkušenosti s přípravou promo mixů ve studiu? Rádi vám pomůžeme a namixujeme DJ set z vámi dodaných skladeb! Chystáte-li se na výrobu promo CD nosičů, rozdělíme váš set na jednotlivé skladby a připravíme CD Master včetně CD textu.